Arbejdsbestyrelsen
W1siziisijiwmjavmdgvmjcvazr6mmxhbdztxzcyohg5mf9cyw5uzxjfymvuemlua29ydf9lbf9vz19tb2jpbf9db3b5lnbuzyjdxq?sha=1de257447e5971a6
Hvem er i arbejdsbestyrelsen?

Fie Aagaard

Formand i RSIK Kunst

formand@rsik-kunst.dk


Lisette Ungermann

Kasserer i RSIK Kunst
kasserer@rsik-kunst.dk

lisette@rsik-kunst.dk


Nina Ringgaard

Bestyrelsesmedlem i RSIK Kunst

nina@rsik-kunst.dk


Maja Holt Nørby

Bestyrelsesmedlem i RSIK Kunst

maja@rsik-kunst.dk


Anja Blandebjerg

Bestyrelsesmedlem i RSIK Kunst

anja@rsik-kunst.dk

Fiorella Sparta
Suppleant i RSIK Kunst
fiorella@rsik-kunst.dk

Kenneth 

Suppleant i RSIK Kunst

kenneth@rsik-kunst.dk




Hvad laver vi i arbejdsbestyrelsen?

Arbejdsbestyrelsen hos RSIK Kunstskøjteløb tager sig af den overordnede strategi for kunstløbsafdelingen i Rødovre Skøjte- & Ishockey Klub.


Vil du i kontakt med arbejdsbestyrelsen, så send en mail til bestyrelse@rsik-kunst.dk - vi bestræber os på at besvare alle mails indenfor 5 hverdage. 

Formand
File
Fie Aagaard
(+45) 8129 0284
W1siziisijiwmjavmtavmjivntu1og5pmwfyaf9su0llx3nrx2p0zwxfymvyxze2mhg2mdauanbnil1d?sha=3dbbe4d3f0ec57bc